BOOKOWISKO Książka na jesień! 23.09.2017

Wrześniowe BOOKOWISKO – wyprzedaż domowej literatury  to propozycja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie długich jesiennych wieczorów bez półki pełnej nowych książek.
W BOOKOWISKU może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący jak i jako wystawca, by za symboliczne kwoty sprzedać te publikacje, na które nie ma już miejsca w domu. Jesienna edycja odbędzie się w sobotę 23 września w godzinach 11:00-16:00 w Przejściu Garncarskim na wrocławskim Rynku.
Na kiermasz książek, organizowany przez Wrocławski Dom Literatury, z pewnością warto zajrzeć, jeśli poszukujecie publikacji, których próżno szukać już w księgarniach. Będziecie zadowoleni także, jeśli chcecie zaopatrzyć się w większą liczbę książek, nie wydając przy tym fortuny. Tutaj na równych prawach funkcjonują wszystkie gatunki: fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, poezja, książki dla dzieci, albumy.
Ta impreza jest także bez wątpienia dla was, jeśli macie w domu za dużo książek i chętnie podzielicie się nimi z innymi. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona bukinistów uczestniczących w Bookowisku, obowiązuje jedna zasada: trzeba zarezerwować sobie wcześniej miejsce. W tym celu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

 

Formularz


Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury, pod namiotami).

 

Dane kontaktowe:

Wrocławski Dom Literatury
Przejście Garncarskie 1
www.domliteratury.wroc.pl
e-mail: wdl@domliteratury.wroc.pl
tel: (71) 364 69 71

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem