Bookowisko - edycja zimowa

W ostatnią sobotę stycznia (27.01) zapraszamy na pierwszą w tym roku edycję BOOKOWISKA, czyli kiermaszu książek organizowanego przez Wrocławski Dom Literatury. Ta edycja będzie wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy nie odbędzie się pod gołym niebem (w Przejściu Garncarskim), a skorzysta z gościny klubu Proza.
Wszyscy, którzy lubią czytać książki w długie zimowe wieczory, powinni koniecznie wybrać się 27 stycznia (godz. 12:00-15:00) na BOOKOWISKO – wyprzedaż domowej literatury. Bookowisko to dobrze już znana wrocławianom inicjatywa otwartego dla wszystkich kiermaszu, który kilka razy w roku odbywa się w Przejściu Garncarskim. Tym razem zamiast na ulicy, spotkamy się pod dachem, w klubie Proza.

W BOOKOWISKU może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący, jak i jako wystawca, by za symboliczne kwoty sprzedać te książki, na które nie ma już miejsca w domu. Pierwsza zimowa edycja imprezy odbędzie się w sobotę 27 stycznia od 12:00 do 15:00 w klubie Proza, mieszczącym się na 2 piętrze w Przejściu Garncarskim 2.

Na kiermasz książek, organizowany przez Wrocławski Dom Literatury, z pewnością warto zajrzeć, jeśli poszukujecie publikacji, których próżno szukać już w księgarniach. Będziecie zadowoleni także, jeśli chcecie zaopatrzyć się w większą liczbę książek, nie wydając przy tym fortuny. Tutaj na równych prawach funkcjonują wszystkie gatunki: będzie fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, poezja, książki dla dzieci, albumy. Ze specjalną ofertą chętnie pojawiają się tu także niektórzy wrocławscy Wydawcy jak np. Wydawnictwo Książkowe Klimaty.
BOOKOWISKO adresowane jest także do osób, które mają w domu aż za dużo książek . Wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona sprzedających na Bookowisku obowiązuje jedna zasada: trzeba zarezerwować sobie wcześniej miejsce. W tym celu wystarczy wypełnić formularz: https://docs.google.com/ forms/d/e/ 1FAIpQLSe_3nznecugjNqygyiWD pVNa-Ws0xfDuGXEk7sjGJdYf9Z enQ/viewform

Warto się pospieszyć, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w klubie Proza. Na miejscu będzie można także skorzystać z oferty baru.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem