Konkurs "A to moja bajka właśnie..." Zgłoś tekst!

Rusza 7. edycja konkursu „A to moja bajka właśnie…”.

Już po raz siódmy zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie dla dzieci i młodzieży szkolnej „A to moja bajka właśnie...” na napisanie autorskiej bajki lub baśni. Spośród prac nadesłanych przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych jury wyłoni najlepszych Bajkopisarzy, a ich teksty opublikowane zostaną we wspólnej książce.

W 2017 roku na konkurs „A to moja bajka właśnie...” nadesłano około 6000 prac! Na prace konkursowe czekamy do 20 kwietnia 2018 roku. Bajki prosimy przesyłać na adres e-mail: konkurs-bajka@domliteratury.wroc.pl. Przed przesłaniem tekstu należy zapoznać się z regulaminem. Zgłoszenie mailowe musi zawierać także wszystkie dane, które określa regulamin konkursu.

Uwaga! Długość tekstu nie może przekroczyć sześciu tysięcy znaków (ze spacjami).

Nagrodzone bajki zostaną wydane przez organizatora w formie książki, a ich autorzy otrzymają także nagrody rzeczowe. Laureatów poznamy podczas 9. Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 25-27 maja 2018r.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: 6-10 lat i 11-16 lat. W każdej kategorii jury planuje przyznać 1., 2. i 3. nagrodę oraz po 3 wyróżnienia.

Nagradzamy młodych Bajkopisarzy!

Zapraszamy do udziału w konkursie i wspólnej zabawy!

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem