Bookowisko – książka na zimę

Lubicie czytać książki w długie zimowe wieczory? Koniecznie wybierzcie się 26 stycznia na Bookowisko – wyprzedaż domowej literatury. Bookowisko to dobrze już znana wrocławianom inicjatywa otwartego dla wszystkich kiermaszu, który kilka razy w roku organizowany jest przez Wrocławski Dom Literatury w Przejściu Garncarskim. Styczniowa edycja odbędzie się w ciepłych wnętrzach Klubu Proza.
W Bookowisku może wziąć udział każdy, zarówno jako kupujący, jak i jako wystawca, by za symboliczne kwoty sprzedać te książki, na które nie ma już miejsca w domu. Zimowa edycja imprezy odbędzie się w sobotę 26 stycznia od 11.00 do 15.00 w klubie Proza, mieszczącym się na 2 piętrze w Przejściu Garncarskim 2.

Na kiermasz książek z pewnością warto zajrzeć, jeśli poszukujecie publikacji, które nie są już dostępne w księgarniach. Będziecie zadowoleni także, jeśli chcecie zaopatrzyć się w większą liczbę książek, nie wydając przy tym fortuny. Na Bookowisku na równych prawach funkcjonują wszystkie gatunki: będzie fantastyka, kryminał, powieści sensacyjne i obyczajowe, poezja, książki dla dzieci, albumy. Bookowisko adresowane jest także do osób, które mają w domu aż za dużo książek. Jeśli chcecie dołączyć do grona sprzedających – koniecznie zarezerwujcie sobie wcześniej miejsce.

W tym celu wystarczy wysłać maila na adres: wdl@domliteratury.wroc.pl i podać w wiadomości: imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz szacowaną liczbę książek do sprzedaży. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Wystawianie książek jest całkowicie bezpłatne. Wrocławski Dom Literatury zapewnia wystawcom przestrzeń i stoiska w klubie Proza.

Na miejscu będzie można także skorzystać z oferty baru. W dniu Bookowiska zapraszamy do skorzystania z 20% rabatu na wszystkie napoje w Prozie

Czas: 26 stycznia 2019, godz. 11.00-15.00

Miejsce: Klub Proza, Przejście Garncarskie 2 (II p.)

Zapisy dla wystawców: wdl@domliteratury.wroc.pl

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem