Kontakt


Wrocławski Dom Literatury
Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław
e-mail: wdl@domliteratury.wroc.pl
tel. (71) 364 69 71 
fax (71) 346 08 23

 

Dyrektor:
Dr Jan Andrzej Choroszy
e-mail: j.choroszy@domliteratury.wroc.pl
Z-ca dyrektora:
Anna Morawiecka
e-mail: a.morawiecka@domliteratury.wroc.pl

Sekretariat:
Agata Matkowska
e-mail: sekretariat@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71  fax 71 346 08 23
Dział Programowy:

Katarzyna Janusik (kierownik działu)
e-mail: k.janusik@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71

Beata Gigiel
e-mail: b.gigiel@domliteratury.wroc.pl
tel. 533 146 696

Waldemar Mazur
e-mail: w.mazur@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71

PR/Media/Marketing:

Katarzyna Janusik (kierownik działu)
e-mail: k.janusik@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71 

Aleksandra Konopko
e-mail: a.konopko@domliteratury.wroc.pl
tel.795 827 478

Kierownik administracji
Ryszard Ressel
e-mail: r.ressel@domliteratury.wroc.pl
tel.+48 667 857 267
Księgowość:
Krzysztof Mitas (Główny Księgowy)
e-mail: k.mitas@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71

Marzena Wojsa
e-mail: m.wojsa@domliteratury.wroc.pl
Kadry:
Wiesława Galant
e-mail: w.galant@domliteratury.wroc.pl

Klub PROZA
Janusz Ogrodnik
e-mail: j.ogrodnik@domliteratury.wroc.pl
tel. 506 736 030

Targi Książek

Dyrektor:
Anna Morawiecka
e-mail: a.morawiecka@domliteratury.wroc.pl
Kontakt dla wydawnictw (zgłoszenia, program, współpraca):
Beata Gigiel
e-mail: b.gigiel@domliteratury.wroc.pl
tel. 533 146 696
Kontakt dla wystawców (stoiska, logistyka)
Ryszard Ressel
e-mail: r.ressel@domliteratury.wroc.pl
tel. 667 857 267
Kontakt dla mediów:
Aleksandra Konopko
e-mail: a.konopko@domliteratury.wroc.pl
tel. 795 827 478

 

Wydawnictwo Warstwy

Redaktor naczelny:
dr Jan Andrzej Choroszy
e-mail: j.choroszy@domliteratury.wroc.pl
tel. 530 475 740

Redaktor prowadzący:
Dawid Skrabek
e-mail: d.skrabek@domliteratury.wroc.pl
tel. 531 236 058
Redaktor:
Emil Pasierski
e-mail: e.pasierski@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 721 53 10
Dystrybucja:
Małgorzata Konieczna
e-mail: m.konieczna@domliteratury.wroc.pl
tel. 530 691 071
PR/Media/Marketing
Waldemar Mazur
e-mail: w.mazur@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71

 

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem