Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Wrocławskie Targi Dobrych Książek to niewątpliwie największe we Wrocławiu święto literackie, które tradycyjnie odbywa się w grudniu, w weekend poprzedzający mikołajki. Impreza ta ma już niemal 30-letnią tradycję – w 2020 roku zorganizowana zostanie po raz 29., a za rok będzie obchodzić swój wielki jubileusz. Najlepsi wydawcy z całej Polski, fantastyczna oferta książek, a także spotkania ze znanymi i ciekawymi autorkami i autorami sprawiają, że WTDK to prawdziwy festiwal literatury i swoiste podsumowanie literackiego roku w Polsce. 
 
29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek odbędą się w dniach od 3 do 6 grudnia 2020 roku w Hali Stulecia. Podczas targów zostaną przyznane dwie nagrody dla wydawców: Nagroda Edytorska Pióro Fredry 2020 (z wyłączeniem książek dla dzieci) oraz Nagroda Edytorska Dobre Strony 2020 (książka dla dzieci). 
 
Uwaga!
 
W sytuacji przedłużającego się stanu epidemii SARS-CoV-2 obowiązywać będą procedury bezpieczeństwa sanitarnego oraz zastosowane zostaną ograniczenia, włącznie z możliwością odwołania targów, zgodne z wytycznymi Rady Ministrów, Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Prezydenta Wrocławia.


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem